DarkOrbit

Galaksi Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Version
  • Dil Türkçe
  • Firma Bigpoint.com
DarkOrbit; evrenin hakimiyeti için online olarak galaksiler arası savaşlara katılacağınız aksiyon ve macera dolu bir galaksi savaş oyunudur.

DarkOrbit; evrenin hakimiyeti için online olarak galaksiler arası savaşlara katılacağınız aksiyon ve macera dolu bir galaksi savaş oyunudur.

İticilerinizi kuşanın ve uzay boşluğundaki MMO'ya hazırlanın. Kanının son damlasına kadar savaşacak olan uzay pilotları ile birlik olun.

DarkOrbit evreninde savaşacağınız oyunda öncelikle uzay aracınızı seçmelisiniz. Daha sonra savaş istasyonunda insanlığı yok etmek için çalışan uzaylı tehditlere karşı savaşacaksınız. Ayrıca klanlar kurmalı ve değerli kaynakları da ele geçirerek şirketinizi zafere taşımalısınız. Elbette tüm bunları yaparken düşmanlarınızı galaksinin çöplüğüne göndereceksiniz.

Hangi şirketten olursanız olun tüm galaksideki kişiler senden dostluklarını esirgemeyecektir. Ancak bu MMO oyununda tek düşmanınız uzaylılar değil. Her biri zafere ulaşmak için kendine özgü yolları kullanan üç düşman şirketten birini seçerek DarkOrbit'teki uzay yolculuğuna başlayabilirsin.

Tercihiniz ne olursa olsun göreviniz hep aynı; değerli kaynakları topla ve bu uzay çatışmaları oyununda zafere ulaşmak için galaksi mücadelesinin dengesini değiştir. Ayrıca dilediğiniz gemiyi seçerek komuta edebilirsiniz. Çevrimiçi topluluğun bir parçası olarak müttefikler edinebilir ve düşmanlarınıza karşı birlikte mücadele edebilirsiniz.

80 milyon aktif oyuncu bulunan oyunda dilerseniz mevcut savaşlardan birine girebilir, dilersen kendi galaksi savaşını yaratabilirsiniz.

DarkOrbit indir